Жорстка атлетика

large_banner_4

Дата випуску Назва
28.12.2016 34-й випуск, гість — Руслана Цихоцька, МСМК (потрійний стрибок), учасниця чемпіонатів світу, Європи та Олімпійських Ігор в Ріо-де-Жанейро, багаторазова чемпіонка України, призерка Всесвітніх військових ігор
21.12.2016 33-й випуск, гості — Ірина Геращенко, фіналістка Олімпійських Ігор в Ріо-де- Жанейро, срібна призерка Чемпіонату світу серед юнаків, та Юлія Левченко – чемпіонка Юнацьких Олімпійських Ігор, рекордсменка України серед юніорів, бронзова призерка Чемпіонату світу серед юніорів, учасниця ОІ в Ріо-де Жанейро
14.12.2016 32-й випуск, гість — заслужений тренер України Сергій Басенко
07.12.2016 31-й випуск, гість — Анна Носенко, МСМК, багаторазова чемпіонка України, бронзова призерка Чемпіонату Європи з кросу та переможниця величезної кількості міжнародних змагань
30.11.2016 30-й випуск, гості — Анна Плотіцина, МСМК, бронзова призерка Чемпіонату Європи серед молоді, бронзова призерка Командного чемпіонату Європи, учасниця Олімпійських Ігор в Ріо-де-Жанейро, та Олександр Паламарчук, МС, багаторазовий призер Чемпіонатів України з багатоборства, учасник Чемпіонатів Європи
23.11.2016 29-й випуск, гість — Ігор Главан, заслужений майстер спорту України, срібний призер командного Чемпіонату світу 2016 року, учасник двох Олімпійських Ігор: в Лондоні та в Ріо-де-Жанейро, рекордсмен України зі спортивної ходьби на 50 км
18.11.2016 28-й випуск, гість — Валентина Крепкіна, багаторазова чемпіонка світу зі стрибкових видів, рекордсменка світу з потрійного стрибка в категорії W50, генеральний секретар «Асоціації ветеранів спорту України»
03.08.2016 27-й випуск, гість — Ірина Новожилова – майстер спорту міжнародного класу, багаторазова чемпіонка України, учасниця ОІ в Пекіні, Лондоні та Ріо-де-Жанейро
27.07.2016 26-й випуск, гість — Іван Гешко – заслужений майстер спорту України, рекордсмен України з бігу на 1500 метрів та 1 милю, чемпіон світу та Європи
20.07.2016 25-й випуск, гість — Дмитро Лашин – майстер спорту України, чемпіон і бронзовий призер чемпіонату Європи серед юніорів, бронзовий призер чемпіонату Європи серед молоді, бронзовий призер Кубку Європи з бігу на 10000м
13.07.2016 24-й випуск, гість — Наталя Тобіас – бронзова призерка Олімпійських Ігор, чемпіонка Всесвітньої Універсіади
06.07.2016 23-й випуск, гість — Наталя Семенова – дискоболка, багаторазова призерка чемпіонатів Європи, чемпіонка Всесвітньої Універсіади, переможниця чемпіонатів Європи серед юніорів та молоді
24.06.2016 22-й випуск, спеціальний випуск з коментарями свіжоспечених чемпіонів України та майбутніх олімпійців
15.06.2016 21-й випуск, гість — Ольга Земляк – заслужений майстер спорту України, чемпіонка та дворазова срібна призерка чемпіонату Європи
30.03.2016 20-й випуск, гість — Олексій Касьянов (МСМК, рекордсмен України з багатоборства в приміщенні, дворазовий срібний призер чемпіонатів світу в приміщенні, дворазовий срібний призер чемпіонатів Європи, дворазовий фіналіст Олімпійських ігор)
23.03.2016 19-й випуск, гість — Руслан Дмитренко (рекордсмен України в спортивній ходьбі на 20 км, переможець Кубка Світу зі спортивної ходьби 2014 року, багаторазовий призер Кубків Європи та Універсіад)
16.03.2016 18-й випуск, гість — Елізавета БРИЗГІНА (ЗМС, українська спринтерка, бронзова призерка Олімпійських Ігор в Лондоні 2012 в складі естафети 4*100, рекордсменка України в естафетному бігу 4*100)
09.03.2016 17-й випуск, гість — Ігор ОЛЕФІРЕНКО (МСМК, чемпіон України 2015 року з марафонського бігу, срібний призер Чемпіонату Світу з кросу серед студентів)
02.03.2016 16-й випуск, гість — Тетяна ПЕТЛЮК (ЗМСУ, срібний призер ЧЕ та ЧС, півфіналістка ОІ у Афінах та Пекіні)
24.02.2016 15-й випуск, гість Наталя ПИГИДА (ЗМСУ, українська легкоатлетка, спринтерка, дворазова чемпіонка ЧЄ, чемпіонка Універсіади, учасниця 3-х Олімпійських Ігор)
17.02.2016 14-й випуск, гості: Артем ШАМАТРИН (МСМК, Чемпіон України у бігу на 110м з/б) та Сергій КОПАНАЙКО (МСМК, багаторазовий Чемпіон України у бігу з бар’єрами, бронзовий призер командного чемпіонату Європи)
10.02.2016 13-й випуск, гість — Анастасія Мохнюк (майстер спорту міжнародного класу з багатоборства, бігу з бар’єрами та стрибків у довжину, фіналістка чемпіонату світу-2015 в Пекіні, учасниця чемпіонатів Європи, дворазова срібна призерка ДекаСтар)
03.02.2016 12-й випуск, гість — Наталя ЛУПУ (майстер спорту міжнародного класу на 800 метрівці, неодноразова переможниця та призерка чемпіонатів Європи і срібна призерка чемпіонату світу в приміщенні. серед молоді.)
27.01.2016 11-й випуск, гість — Марія Шаталова (МСМК, рекордсменка України серед юніорок та молоді зі стипль-чезу, бронзова призерка чемпіонату Європи серед молоді.)
20.01.2016 10-й випуск, гість — Людмила Оляновська (ЗМСУ, призерка чемпіонатів Європи і світу, рекордсменка України в спортивній ходьбі на дистанціях 5, 10 і 20 км.)
29.12.2015 9-й випуск, гість — Сергій Смелик (МСМК, бронзовий призер чемпіонату Європи-2014, рекордсмен України в естафетному бігу 4х100 м)
22.12.2015 8-й випуск, гість — Катерина Дерун (МСМК, чемпіонка перших юнацьких Олімпійських Ігор в Сингапурі, срібна призерка чемпіонату Європи серед молоді)
15.12.2015 7-й випуск, гість — Віктор Кузнецов (МСМК, переможець Всесвітньої Універсіади у Казані, фіналіст Олімпійських Ігор у Пекіні)
08.12.2015 6-й випуск, гість — Ігор Гелетій (7-ми разовий чемпіон України з кросу, бронзовий призер Кубку Європи з бігу на 10000м)
01.12.2015 5-й випуск, гість — Анна Тітімець (МСМК, чемпіонка Універсіади 2013, срібна призерка Чемпіонату Європи)
24.11.2015 4-й випуск, гість — Ірина Михальченко (МСМК, переможниця Кубку Європи, фіналістка Олімпійських ігор 2004)
17.11.2015 3-й випуск, гість — Віта Паламарь (призерка Чемпіонату світу 2008, рекордсменка України в стрибках у висоту в приміщеннях)
10.11.2015 2-й випуск, гість — Ірина Ліщінська (срібна призерка Олімпійських Ігор у Пекіні та Чемпіонату світу у Осаці, ЗМС України)
03.11.2015 Пілотний випуск, гість — Сергій Демідюк — володар діючого рекорду України у бігу на 110м с/б.